O Nas


Centrum Nurkowe „NURKERSI” powstało z myśla o obecnych i przyszłych nurkach, żeby dać wszystkim możliwość poznania piękna podwodnego świata zarówno w Polsce, jak i za granica. Znajdujemy się w Łodzi, przy ul. Lutomierskiej 14.   Jesteśmy po to żeby spełniać marzenia. W nowych nurkach chcemy zaszczepić nasza pasję jaka jest nurkowanie a wszystkim, którzy już sa nurkami dać możliwość rozwoju i poszerzenia umiejętności oraz wiedzy nurkowej na profesjonalnym poziomie.  Nurkujemy zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.

Założycielem „NURKERSÓW” jest Sebastian Głowacki „Sebek”, – instruktor nurkowania technicznego federacji ASTD oraz nurkowania rekreacyjnego Padi #307154, największej na świecie Federacji Nurkowej. Około 70 % wszystkich ludzi nurkujących na świecie jest wyszkolonych właśnie przez tą Federację. W każdym miejscu na ziemi standardy szkoleniowe Padi są takie same i to właśnie powoduje, że nurkowanie w naszym systemie jest bezpieczne do tego stopnia, że już 10-cio latkowie mogą rozpocząć swoją podwodną przygodę.

Po roku  jako współwłaściciel do Sebka dołaczył Mateusz Czubak – Padi instruktor #348277 i razem prowadza swoje Centrum Nurkowe, w którym jest niepowtarzalna atmosfera :)

„Chcemy żeby każdy u Nas czuł się jak u siebie.”
Z nami nauczysz się nurkować od podstaw a także poszerzysz swoją dotychczasową wiedzę i umiejętności nurkowe.

Prowadzimy kursy na wszystkich szczeblach nurkowania, począwszy od podstawowego OWD, poprzez AOWD, Rescue, MSD Master Scuba Diver, do pierwszego stopnia zawodowego jakim jest DIVEMASTER .
Poza kursami nurkowymi prowadzimy także kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Organizujemy wspaniałe i niezapomniane wyjazdy nurkowe zarówno w Polsce jak i za granicą. Prócz kursów oferujemy Państwu szeroki asortyment sprzętu nurkowego, ubezpieczenia DAN (DIVERS ALERT NETWORK), wypożyczalnie sprzętu, serwis a także ładowanie butli.
Nasza wykwalifikowana kadra odpowie na wszelkie Państwa pytania i jest do Państwa dyspozycji na miejscu od poniedziałku do piątku od godziny 11:00 do godziny 18:00  lub pod telefonem  7 dni w tygodniu.

KADRA

Sebastian Głowacki

Padi Instruktor #307154

ASTD Technical Diving Instruktor

EFR Instruktor #307154

tel. +48 501 568 665

e-mail: sebek@nurkersi.pl

 

 

Mateusz Czubak

Padi Instruktor #348277

EFR Instruktor # 348277

tel.  + 48 532 120 971

e-mail: mateusz@nurkersi.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Kusiak

Padi DiveMaster

tel. +48 606 620 422

e- mail: piotrek@nurkersi.pl

 

 

 

 

 

Aleksandra Łysek

Advanced Open Water Diver

tel. +48 795 051 585

e-mail: biuro@nurkersi.pl