O Nas

Centrum Nurkowe „NURKERSI” powstało z myślą o obecnych i przyszłych nurkach, żeby dać wszystkim możliwość poznania piękna podwodnego świata zarówno w Polsce, jak i za granica. Znajdujemy się w Łodzi, przy ul. Przybyszewskiego 40.   Jesteśmy po to żeby spełniać marzenia. W nowych nurkach chcemy zaszczepić nasza pasję jaka jest nurkowanie a wszystkim, którzy już są nurkami dać możliwość rozwoju i poszerzenia umiejętności oraz wiedzy nurkowej na profesjonalnym poziomie.  Nurkujemy zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.

Założycielem „NURKERSÓW” jest Sebastian Głowacki „Sebek”, – instruktor nurkowania technicznego federacji TDI oraz nurkowania rekreacyjnego Padi i SDI największej na świecie Federacji Nurkowej. Około 70 % wszystkich ludzi nurkujących na świecie jest wyszkolonych właśnie przez tą Federację. W każdym miejscu na ziemi standardy szkoleniowe naszych federacji są takie same i to właśnie powoduje, że nurkowanie w naszym systemie jest bezpieczne do tego stopnia, że już 10-cio latkowie mogą rozpocząć swoją podwodną przygodę.

„Chcemy żeby każdy u Nas czuł się jak u siebie.”
Z nami nauczysz się nurkować od podstaw a także poszerzysz swoją dotychczasową wiedzę i umiejętności nurkowe.

Prowadzimy kursy na wszystkich szczeblach nurkowania, począwszy od podstawowego OWD, poprzez AOWD, Rescue, MSD Master Scuba Diver, Divemaster aż po zaawansowane szkolenia techniczne zarówno na obiegach otwartych i zamkniętych. 
Poza kursami nurkowymi prowadzimy także kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Organizujemy wspaniałe i niezapomniane wyjazdy nurkowe zarówno w Polsce jak i za granicą. Prócz kursów oferujemy Państwu szeroki asortyment sprzętu nurkowego, ubezpieczenia DAN (DIVERS ALERT NETWORK), wypożyczalnie sprzętu, serwis a także ładowanie butli.
Nasza wykwalifikowana kadra odpowie na wszelkie Państwa pytania i jest do Państwa dyspozycji na miejscu od poniedziałku do piątku od godziny 11:00 do godziny 18:00  lub pod telefonem  7 dni w tygodniu.