O Nas

Centrum Nurkowe „NURKERSI” powstało z myślą o obecnych i przyszłych nurkach, żeby dać wszystkim możliwość poznania piękna podwodnego świata zarówno w Polsce, jak i za granica. Znajdujemy się w Łodzi, przy ul. Przybyszewskiego 40.   Jesteśmy po to żeby spełniać marzenia. W nowych nurkach chcemy zaszczepić nasza pasję jaka jest nurkowanie a wszystkim, którzy już są nurkami dać możliwość rozwoju i poszerzenia umiejętności oraz wiedzy nurkowej na profesjonalnym poziomie.  Nurkujemy zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.

Założycielem „NURKERSÓW” jest Sebastian Głowacki „Sebek”, – instruktor nurkowania technicznego federacji TDI oraz nurkowania rekreacyjnego Padi i SDI największej na świecie Federacji Nurkowej. Około 70 % wszystkich ludzi nurkujących na świecie jest wyszkolonych właśnie przez tą Federację. W każdym miejscu na ziemi standardy szkoleniowe naszych federacji są takie same i to właśnie powoduje, że nurkowanie w naszym systemie jest bezpieczne do tego stopnia, że już 10-cio latkowie mogą rozpocząć swoją podwodną przygodę.

„Chcemy żeby każdy u Nas czuł się jak u siebie.”
Z nami nauczysz się nurkować od podstaw a także poszerzysz swoją dotychczasową wiedzę i umiejętności nurkowe.

Prowadzimy kursy na wszystkich szczeblach nurkowania, począwszy od podstawowego OWD, poprzez AOWD, Rescue, MSD Master Scuba Diver, Divemaster aż po zaawansowane szkolenia techniczne. 
Poza kursami nurkowymi prowadzimy także kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Organizujemy wspaniałe i niezapomniane wyjazdy nurkowe zarówno w Polsce jak i za granicą. Prócz kursów oferujemy Państwu szeroki asortyment sprzętu nurkowego, ubezpieczenia DAN (DIVERS ALERT NETWORK), wypożyczalnie sprzętu, serwis a także ładowanie butli.
Nasza wykwalifikowana kadra odpowie na wszelkie Państwa pytania i jest do Państwa dyspozycji na miejscu od poniedziałku do piątku od godziny 11:00 do godziny 18:00  lub pod telefonem  7 dni w tygodniu.