O Nas

Centrum Nurkowe „NURKERSI” powstało z myślą o obecnych i przyszłych nurkach. Chcemy dać wszystkim możliwość poznania piękna podwodnego świata. Znajdujemy się w Łodzi, przy ul. Przybyszewskiego 40.   Jesteśmy po to żeby spełniać marzenia. W nowych nurkach chcemy zaszczepić naszą pasję jaka jest nurkowanie a wszystkim, którzy już są nurkami dać możliwość rozwoju i poszerzenia umiejętności oraz wiedzy nurkowej na profesjonalnym poziomie.  Nurkujemy zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.

Założycielem „NURKERSÓW” jest Sebastian Głowacki „Sebek”, – instruktor nurkowania technicznego federacji TDI oraz nurkowania rekreacyjnego Padi i SDI. Są to jedne z największych ferderacji nurkowych na świecie. W każdym miejscu na ziemi standardy szkoleniowe naszych federacji są takie same. Właśnie to powoduje, że nurkowanie w naszym systemie jest bezpieczne i już 10-cio latkowie mogą rozpocząć swoją podwodną przygodę.

„Chcemy żeby każdy u Nas czuł się jak u siebie.”
Z nami nauczysz się nurkować od podstaw, poszerzysz swoją dotychczasową wiedzę i umiejętności nurkowe.

Prowadzimy kursy na wszystkich szczeblach nurkowania, począwszy od kursu podstawowego aż po zaawansowane szkolenia techniczne.
Poza kursami nurkowymi prowadzimy także kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Organizujemy wspaniałe i niezapomniane wyjazdy nurkowe w Polsce i za granicą. Prócz kursów oferujemy Państwu szeroki asortyment sprzętu nurkowego, ubezpieczenia DAN (DIVERS ALERT NETWORK), wypożyczalnie sprzętu, serwis a także ładowanie butli.
Nasza wykwalifikowana kadra odpowie na wszelkie Państwa pytania i jest do Państwa dyspozycji na miejscu od poniedziałku do piątku od godziny 11:00 do godziny 18:00  lub pod telefonem  7 dni w tygodni