Kursy Rebreatherowe

Hollis Prism 2 jest rebreatherem o obiegu zamkniętym. Sterowany elektronicznie, z przeciwpłucami montowanymi z tyłu lub przodu. Dzięki radialnemu scrubberowi, który jest w standardzie, mamy możliwość dłuższego użytkowania oraz ,mniejsze opory oddechowe. Sterowanie gazem może odbywać się automatycznie lub ręcznie, w zależności od preferencji użytkownika.

Hollis Prism 2 idealnie nadaje się do nurkowań głębokich , wrakowych, jaskiniowych, dlatego każdy użytkownik będzie mógł w pełni wykorzystać jego możliwości. Utrzymanie właściwego ciśnienia parcjalnego tlenu PPO2 może być obsługiwane przez rebreather albo manualnie przez użytkownika.

Hollis Prism 2 był testowany przez ANSTI na głębokości 100m, co udowodniło, że ma najniższe opory oddechowe WOB, ze wszystkich obecnie dostępnych na rynku rebreatherów .

Decydując się na jednostkę Hollis Prism 2, w komplecie otrzymujemy sterowanie – elektronikę, wyświetlacz HUD, 2 butle z zaworami oraz skrzydłem, scrubber radialny i skrzynie transportową. Innymi słowy, wyjmując nasze urządzenie ze skrzyni, mamy w pełni gotowy zestaw do nurkowania na obiegu zamkniętym.