Kursy Nurkowania Rekreacyjnego

KURSY NURKOWANIA REKREACYJNEGO

Jak sama nazwa wskazuje kursy nurkowania rekreacyjnego są po to żeby sprawiały nam przyjemność.

Oglądaliście na pewno w telewizji programy przyrodnicze z pod wody, gdzie było przedstawione piękno podwodnego świata. I tak właśnie zrodził się pomysł w głowie każdego z nas, żeby rozpocząć swoją podwodną przygodę.

 

 

Począwszy od bogactwa fauny i flory występującej pod wodą, poprzez, nurkowania wrakowe, podlodowe i inne. Jest tak wiele możliwości, tak wiele kursów nurkowych, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Nurkowanie rekreacyjne w obecnych czasach nie jest zarezerwowane tylko dla żołnierzy, dla elit , jak to było kiedyś.

 

 

Nurkowanie jest dla wszystkich. Już 10-cio latkowie mogą zacząć swój pierwszy kurs i obcować z tym pięknym podwodnym światem.

Nurkowanie rekreacyjne jest nurkowaniem bez dekompresyjnym, zatem dużo bardziej bezpiecznym od nurkowania technicznego.

Jeżeli jesteśmy dobrze wyszkoleni, robimy wszystko tak jak nakazują standardy, dbamy o sprzęt i o siebie, wtedy naprawdę jest bezpieczne.

70 % powierzchni ziemi to woda. Morza, oceany, jeziora, kamieniołomy i inne zbiorniki wodne to miejsca gdzie możemy realizować swoją pasję jaką jest nurkowanie.

Zatem jeżeli myślisz o rozpoczęciu swojej przygody, o odcięciu się od codzienności to zapoznaj się z ofertą naszej szkoły i przejrzyj kursy nurkowania rekreacyjnego, które mamy w ofercie.

Nie ma na co czekać. Będzie to przeżycie, w którym się zakochasz i z którego już nigdy nie będziesz chciał zrezygnować.

Nasza wykwalifikowana kadra instruktorska wprowadzi Cię w tajniki nurkowania i zaszczepi w Tobie miłość do tego sportu. Pamiętaj , że po kursie nie jesteś zostawiony sam sobie. Jeździmy na nurkowanie w każdy weekend i na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie termin , na który będziesz mógł dołączyć.